Zobacz jak nam wyszło

Górnośląska 6

ZOBACZ INWESTYCJĘ

Zobacz jak nam wyszło

Dom nad Stawem Koziorożca

ZOBACZ INWESTYCJĘ
Volumetric to
DLACZEGO MY

Volumetric to

  • Gwarancja bezpieczeństwa

    Wybudowaliśmy już tysiące mieszkań, a kolejne mamy w planach. Mimo tego, że nie jesteśmy dużą korporacją, zaufało nam naprawdę wiele osób – nawet ci najbardziej wymagający – co sprawiło, że udało nam się zbudować silną pozycję na rynku. Gwarantujemy sprawne i indywidualne podejście do Twoich potrzeb.

  • Najwyższa jakość

    W działalności deweloperskiej dobrze nas znają. W końcu działamy na rynku w Polsce już od 2006 r. Zadowolenie i uznanie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy najwyższy standard świadczonych usług.

  • Realizacja zawsze na czas

    Nikt nie lubi czekać. Doskonale o tym wiemy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby realizować wszystkie inwestycje terminowo. Pomaga nam w tym nasze doświadczenie i wiedza oraz umiejętności.

POZNAJMY SIĘ
POZNAJMY SIĘ

Nowe mieszkania deweloperskie w Warszawie

Firma Volumetric koncentruje się głównie na działalności deweloperskiej. Jest częścią Grup Volumetric – rodzinnego holdingu z siedzibą w Mataró nieopodal Barcelony.

Satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem. Cały zespół firmy i wszyscy współpracownicy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług. Nasze umiejętności i wiedza są zawsze do dyspozycji naszych klientów.

Przez ponad 16 lat działalności w Polsce, udało nam się potwierdzić swoją stabilną pozycję na rynku. Z powodzeniem zrealizowaliśmy dziewięć osiedli lub budynków w Warszawie, Kielcach i Markach. Obecnie przygotowujemy kolejne inwestycje i wciąż poszukujemy nowych gruntów pod zabudowę mieszkaniową.

Kontakt

Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie

Kontakt